Noc v škole

Nebýva zvykom, aby žiaci prichádzali do školy v čase, keď na televíznych obrazovkách beží večerníček a piatok sa láme s víkendom. A predsa sme to zažili! V piatok 27. októbra o 19:00 sme privítali v tmavých útrobách školy žiakov 6.A a 8.B triedy. Nocľažníci s netradičnou školskou výbavou - so spacákmi a karimatkami, si prišli užiť Halloweensku noc v škole. Po posilnení pizzou, prekonaní strašidelných i logických úloh na ceste chodbami školy, zábave na minidiskotéke, pozeraní hororu ich čakal polnočný pochod ulicami v blízkosti školy. Myslíte, že po tom všetkom niekto spal? :)

Noc_v_skole_1  Noc_v_skole_2  Noc_v_skole_3

Noc_v_skole_4  Noc_v_skole_5  Noc_v_skole_6