Coca Cola Cup

Ideme na Slovensko.

Nášmu žiackemu futbalovému družstvu sa opäť podaril husársky kúsok, keď postúpilo na Majstrovstvá Československa vo futbale žiakov do Dubnice. Osem najlepších družstiev súperilo v dvoch štvorčlenných skupinách, z ktorých, na už spomínané majstrovstvá, mohol postúpiť iba víťaz. Našim žiakom sa postupne podarilo zvíťaziť nad základnou školou z Brezna, Prešova a na záver sme vyhrali aj nad Košičanmi a vyhrali svoju "východnú" skupinu. 8.6. sa stretneme s prvým zo "západnej" skupina (ešte ho nepoznáme) a podobným spôsobom proti sebe nastúpia dve družstvá z Českej republiky. Víťazi proti sebe nastúpia v boji o titul Majster Česko - Slovenska.

Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu a v ďalších zápasoch držíme palce.

Coca_Cola_Cup_1  Coca_Cola_Cup_2  Coca_Cola_Cup_3

Coca_Cola_Cup_4  Coca_Cola_Cup_5  Coca_Cola_Cup_6