Coca Cola Cup - sme druhí

Sme druhí na Slovensku. Naša púť vo futbalovom turnaji Coca Cola Cup sa skončila na záverečnom turnaji v Dubnici. Sprevádzali nás na ňom známi moderátori Števo Eisele a Vojtěch Bernadský. Záštitu nad turnajom prevzal najlepší kanonier českej reprezentácie Jan Koller. V prvom zápase sme sa stretli so žiakmi z Trnavy, s ktorými sme nešťastne prehrali po penaltovom rozstrele 6:7. V dueli o tretie miesto sme prehrali so základnou školou z Pardubíc 1:0. Napriek veľkému sklamaniu nesmieme zabúdať, že predchádzajúcich päť vyraďovacích kôl sme nenašli premožiteľa a záverečné druhé miesto na Slovensku je určite veľkým úspechom. Našim žiakom gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

Coca_Cola_Cup_sme_druhi_1  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_2  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_3

Coca_Cola_Cup_sme_druhi_4  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_5  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_6

Coca_Cola_Cup_sme_druhi_7  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_8  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_9

Coca_Cola_Cup_sme_druhi_10  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_11  Coca_Cola_Cup_sme_druhi_12