Technická olympiáda

Dňa 10. 11. 2017 sa uskutočnil 8. ročník Technickej olympiády, a to prvý krát na našej škole. Zapojilo sa 18 žiakov z druhého stupňa v dvoch kategóriách. V kategórii A sa zúčastnili žiaci 8. a 9. ročníka, z ktorej postupovali do okresného kola dvaja žiaci, a to Branislav Nižnanský 9.A 1. miesto a Dávid Cigaňák 9.A 2. miesto a na 3. mieste sa umiestnila Paulína Chocholová 8.A. V kategórii B sa zúčastnili žiaci 5., 6. a 7. ročníka a z tejto kategórie mohol postúpiť iba jeden žiak. Na 1. mieste sa umiestnili dvaja žiaci Marek Mičuda 7.B a Peter Omasta 7.F, no do okresného kola postúpil Marek Mičuda, ktorý mal lepší čas pri odovzdávaní teoretickej časti. Na 3. mieste sa umiestnil Peter Jáger z 7.B . Okresné kolo sa uskutoční 30. 11. 2017 a budeme našim reprezentantom držať palce, aby postúpili do ďalšieho, čiže krajského kola.

Technicka_olympiada_1  Technicka_olympiada_2  Technicka_olympiada_3

Technicka_olympiada_4  Technicka_olympiada_5  Technicka_olympiada_6