Zbierka kníh

Vážení rodičia a priatelia školy,

dovoľujeme si Vás touto cestou osloviť a poprosiť o pomoc pri zakladaní čitateľského kútika pre našich žiakov. Na školskej chodbe 2. stupňa plánujeme vybudovať oddychovo-relaxačnú zónu, ktorej súčasťou bude aj knižnica. Keďže vybavenie knižnice len novými knihami stojí školu nemalé finančné prostriedky, tak sa obraciame aj na Vás, milí rodičia a priatelia školy. Ak máte doma knihy, ktoré Vaše dieťa už prečítalo a ste ochotní nám ich poskytnúť, veľmi nám to pomôže v našej snahe pritiahnuť čo najviac detí ku knihe a otvoriť im tak dvere do čarovného sveta príbehov.

Za ochotu a pomoc sme Vám veľmi vďační.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM