Zbierka kníh

Milí rodičia, kolegovia a priatelia školy,

chceme sa Vám srdečne poďakovať za pomoc pri zriaďovaní žiackej knižnice na 2. stupni ZŠ. Spoločnými silami sme vyzbierali skoro 700 použitých kníh rôznych žánrov a pre rôzne vekové kategórie. Veľká vďaka patrí pani učiteľke Danke Beňovej za získanie sponzorských darov v podobe nových kníh pre deti z knihkupectiev Martinus a Knihy pre každého. Knihy budú žiakom voľne dostupné na školskej chodbe v budúcom školskom roku. Veríme, že si tam každý nájde niečo vhodné pre seba.

Zbierka_knih_1  Zbierka_knih_2

   Zbierka_knih_3  Zbierka_knih_4  Zbierka_knih_5 

Zbierka_knih_6  Zbierka_knih_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM