Prechádzka v Čutkovskej doline

K záveru školského roka neodmysliteľne patria aj výlety, preto sa žiaci 1.A,1.B, 2.A a 2.B vybrali na spoločnú prechádzku do neďalekej Čutkovskej doliny. Nechýbal futbal, spoločné voľné rozhovory, hry na piknikových dekách, skúmanie krásnej okolitej prírody a sladké zmrzlinové osvieženie.

Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_1  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_2  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_3

Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_4  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_5  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_6

Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_7  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_8  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_9

Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_10  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_11  Prechadzka_v_Cutkovskej_doline_12