1. mestská olympiáda 2008

Dňa 6. Júna 2008 sa v Ružomberku konala 1. Mestská olympiáda. Súťažilo sa v týchto športoch: basketbal, streetbal, volejbal, plážový volejbal, malý futbal, veľký futbal, stolný tenis, tenis, vybíjaná, plávanie, šach, streľba, gymnastika, beh olympijského dňa, korčuľovanie, cyklistika, aerobik, bowling, atletika. Naši žiaci získali mnohé ocenenia. 

olympiada1  olympiada2  olympiada3

olympiada1  olympiada2  olympiada3

olympiada1  olympiada2  olympiada3

olympiada1  olympiada2  olympiada3

olympiada1  olympiada2  olympiada3

olympiada1  olympiada2  olympiada3

olympiada1  olympiada2  olympiada3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.