Aktuálne...

Majstrovstvá školy v bedmintone 2010

V utorok 21.12.2010 sa u nás v škole uskutočnili Majstrovstvá školy v bedmintone pre žiakov ôsmeho a deviateho ročníka. Hrali aj chlapci, aj dievčatá, a keďže celý turnaj trval tri hodiny, všetci si mohli schuti zahrať. Po náročných bojoch v skupinách a semifinálových bojoch vzišli v družstve dievčat finalistky Katka matušková a Majka Husarčíková. O tretie miesto zviedli boj Majka Piecková a Betka Lacková. Nakoniec po urputnom súboji o prvé miesto zvíťazila Katka Matušková. Chlapci zviedli rovnako tvrdé boje a v boji o prvé miesto sa nakoniec stretli Michal Kreva s Radovanom Žiakom. Mišo vyhral a stal sa celkovým víťazom. O tretie miesto sa pre nedostatok fyzických síl podelili Vilo Tarač a Tomáš Garček. Už čoskoro zorganizujeme podobný turnaj pre piatakov. 

bedminton1  bedminton2  bedminton3

bedminton1  bedminton2  bedminton3

bedminton1  bedminton2  bedminton3

bedminton1  bedminton2  bedminton3

bedminton1  bedminton2  bedminton3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM