Futbalový Turnaj "přátelství" 2014

9.10.2014 sme sa zúčastnili už 3. ročníka Turnaja přátelství vo Valašskom Meziříčí. Jeho organizátorom bola Základná škola Šafaříkova, s ktorou sme nadviazali spoluprácu pri projekte ´Mluvíme jinou Řečí, ale stále si rozumieme.´ Naši priatelia z Moravy sa o nás počas nášho pobytu vzorne starali. Večer pre žiakov pripravili pohybové aktivity, na ďalší deň dievčatá mohli spoznávať okolie na kolobežkách, po turnaji sme navštívili miestny aquapark. Na samotnom turnaji sa nám veľmi darilo, celkove sme obsadili prvé miesto, nedostali sme žiadny gól, navyše Michal Dopater sa stal najlepším strelcom. Veríme, že spoločné aktivity budú pokračovať vo februári budúceho roku, kedy plánujeme spoločný lyžiarsky výcvik.  

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

valmez1  valmez2  valmez3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.