Aktuálne...

Úžasný výsledok 2014

23.10.2014 sa Ladislav Porubän, Radovan Kmeť (obaja z 9.F) a Tomáš Čakloš (8.F) zúčastnili v Starej Ľubovni Majstrovstiev Slovenska v cezpoľnom behu, kde sa im mimoriadne darilo. V kategórii družstiev obsadili prvé miesto a Ladislav Porubän obsadil v kategórii jednotlivcov takisto prvé miesto. Za tento skvelý úspech im gratulujeme. Na tomto úspechu mal svoju zásluhu aj Tomáš Damiter z 8.A, ktorý bol pri našom postupe na Majstrovstvá Slovenska. 

cezpolak1  cezpolak2  cezpolak3

cezpolak1  cezpolak2  cezpolak3

cezpolak1  cezpolak2  cezpolak3

cezpolak1  cezpolak2  cezpolak3

cezpolak1  cezpolak2  cezpolak3

cezpolak1  cezpolak2  cezpolak3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM