Roadshow 2015

„Snažím sa hľadať cesty ako zlepsiť výchovu a vzdelávanie detí. Aby deti mohli viac objavovať a zažívať a menej sa nudiť počas svojho povinného sedenia v škole. A možno raz aby nemuseli vôbec sedieť v škole…“ Peter Halák, zakladateľ Indície, n.o Dňa 20. Októbra 2015 sme sa zúčastnili Roadshow Moderný učiteľ v Poprade, ktorá je organizovaná neziskovou organizáciou Indícia. V poradí už 11. ročník poskytol priestor hlavne učiteľom, ktorí rozprávali o tom, ako má dnes vyzerať škola, ktorá pripravuje žiakov na život v 21. storočí. Bol nabitý zaujímavými aktivitami, nápadmi i myšlienkami o vyučovaní, používaní elektronickej učebnice informatiky, čitateľskej gramotnosti, novej úlohe učiteľa, či úplnej elektronizácii dokumentácie školy. Nahliadnite a nechajte sa inšpirovať aj Vy! - http://www.ucimeprezivot.sk/

roadshow 2015 1  roadshow 2015 2

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.