Príbeh jedného stromu

Vyrastal som v krásnom lese, obklopený mojimi kamarátmi. Cez konáre sme boli pospájaní a tvorili jednu rodinu. Každý sníval o tom, že raz bude niekto na ňom písať, kresliť, sedieť alebo budú z neho hračky, skladačky a skrinky. Po desiatkach rokov som sa musel s kamarátmi rozlúčiť, ale predsa sme sa stretli. Kde? V jednej škole, v jednej triede. V lese nás zdobili hniezda vtákov, kvapky rosy a voňavé ihličie. A tu v škole? Veď sa pozrite :).

Veľké ĎAKUJEME Paťkovmu, Ivkovmu a Sebastiánovmu oteckovi a firmám vankusovo.sk a Quiltex z Liptovského Mikuláša.

Pribeh_jedneho_stromu_1 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.