JE FAJČENIE „IN“?

Naši žiaci mali v rámci protidrogovej prevencie tú česť, vypočuť si počas prednášky JE FAJČENIE „IN“? uznávaného amerického profesora Johana A. Scharffenberga. Informácie v podaní tohto 95 – ročného pána, z ktorého srší zdravie, optimizmus a skúsenosti, oslovili chlapcov aj dievčatá, čoho dôkazom boli otázky a záujem o záverečnú autogramiádu. Dozvedeli sa, že o zdraví dospelého človeka sa rozhoduje už v detstve. Rozhodnúť sa žiť zdravo, znamená skoncovať s cigaretami, nezdravou stravou, alkoholom, obezitou a viac sa venovať pohybu. Prednášku pútavou prezentáciou doplnila MUDr. Janka Nosková. Poznatky o tom, ako užívanie návykových látok devastuje ľudský mozog, boli šokujúce.
A reakcie našich žiakov? “Toto by mali vidieť a počuť aj naši rodičia“... Nezabudnite!!!! Nikdy nie je neskoro skoncovať so zlozvykmi. Žiť zdravo, znamená žiť dlho a zaujímavo.
 

Je_fajcenie_in_1 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.