Návšteva britskej školy 2014

Dňa 11.9. 2014 sa žiaci ZŠ Klačno a študenti Britskej medzinárodnej školy (The British International School) so sídlom v Bratislave zapojili do spoločného projektu a v duchu hesla „ Helping others to be the best they can” strávili spolu deň plný nových zážitkov a skúseností. Naši žiaci sa zúčastnili viacerých workshopov, ktoré pre nich pripravili študenti britskej školy. Otestovali si svoje znalosti z angličtiny a zoznámili sa s novými anglicky hovoriacimi kamarátmi z rôznych krajín sveta, či už je to Francúzsko, Kórea, Anglicko alebo Španielsko. Nosnými témami spoločného dňa boli dráma, umenie a ako sa na správnu futbalovú školu patrí, nesmel chýbať šport. V mene všetkých učiteľov angličtiny, žiakov a samozrejme vedenia ZŠ Klačno môžeme povedať, že tento deň určite priniesol veľa pozitívneho. Už teraz intenzívne pracujeme na tom, aby sa tento projekt rozvíjal aj v budúcnosti.

angl1  angl2  angl3

angl1  angl7  angl3