Návšteva britskej školy 2014

Dňa 11.9. 2014 sa žiaci ZŠ Klačno a študenti Britskej medzinárodnej školy (The British International School) so sídlom v Bratislave zapojili do spoločného projektu a v duchu hesla „ Helping others to be the best they can” strávili spolu deň plný nových zážitkov a skúseností. Naši žiaci sa zúčastnili viacerých workshopov, ktoré pre nich pripravili študenti britskej školy. Otestovali si svoje znalosti z angličtiny a zoznámili sa s novými anglicky hovoriacimi kamarátmi z rôznych krajín sveta, či už je to Francúzsko, Kórea, Anglicko alebo Španielsko. Nosnými témami spoločného dňa boli dráma, umenie a ako sa na správnu futbalovú školu patrí, nesmel chýbať šport. V mene všetkých učiteľov angličtiny, žiakov a samozrejme vedenia ZŠ Klačno môžeme povedať, že tento deň určite priniesol veľa pozitívneho. Už teraz intenzívne pracujeme na tom, aby sa tento projekt rozvíjal aj v budúcnosti.

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl7  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

angl1  angl2  angl3

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.