Verejne dostupné informácie

Naša škola poskytuje všetky informácie, ktoré sú podľa právnych noriem a predpisov prístupné pre verejnosť. V prípade potreby sa môžete na nás obrátiť e-mailom alebo telefonicky. Kontaktné informácie sú uvedené na našej stránke...

Dokumenty na stiahnutie:

 
Čas zvonenia:  
1. hodina 07:00 - 07:45
2. hodina 07:50 - 08:35
3. hodina 08:45 - 09:30
- veľká prestávka 15 minút
4. hodina 09:45 - 10:30
5. hodina 10:40 - 11:25
- obedová prestávka 30 minút
6. hodina 11:55 - 12:40
7. hodina 12:45 - 13:30
8. hodina 13:35 - 14:20
   
   
   
   
   
   
   
   

Tlačivá pre rodičov

Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti Tlačivo predkladá zákonný zástupca  pri každom prerušení dochádzky žiaka v trvaní viac ako 3 vyučovacie dni
Ospravedlnenie neprítomnosti žiaka na vyučovaní Tlačivo slúži na ospravedlnenie neprítomnosti trvajúcej najviac tri po sebe nasledujúce vyučovacie dni.
Žiadosť o uvoľnenie žiaka z vyučovania V prípade, že rodič potrebuje uvoľniť svoje dieťa na viac ako tri po sebe nasledujúce vyučovacie dni, je potrebné podať žiadosť o uvoľnenie žiaka z vyučovania, ktorú schvaľuje riaditeľ školy. Túto žiadosť je potrebné doručiť do školy min. 2 dni pred požadovaným termínom uvoľnenia.
Tlačivá slúžia na zápis žiaka do ŠKD
Zápisný lístok stravníka Zápisný lístok stravníka pre bežné stravovanie na školský rok 2020/2021
Žiadosť o oslobodenie od vyučovania telesnej a športovej výchovy Tlačivo slúži na podanie žiadosti o oslobodenie žiaka od vyučovanie telesnej a športovej výchovy zo zdravotných dôvodov. K žiadosti je potrebné priniesť aj odporučenie praktického lekára pre deti a dorast.
Žiadosť o prijatie žiaka
Elektronická prihláška o prijatie žiaka do ZŠ
Žiadosť - vzdelávanie mimo územia SR
Tlačivo slúži na podanie žiadosti o povolenie osobitného spôsobu plnenia povinnej školskej dochádzky mimo územia SR.
Žiadosť o odklad začiatku plnenia PŠD
Žiadosť o odklad začiatku plnenia povinnej školskej dochádzky
Čestné vyhlásenie o neuplatnení nároku na sumu.. Čestné vyhlásenie o neuplatnení nároku na sumu daňového zvýhodnenia na vyživované dieťa, ktoré dovŕšilo šesť rokov veku a nedovŕšilo 15 rokov veku, žijúce s daňovníkom v domácnosti

 

GDPR

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o., a v súlade s § 44 zákona č. 18/20128 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679, nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Viac informácií si môžete prečítať tu : www.eurotrading.sk/zo

Zásady spracovania osobných údajov sú prístupné TU.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.