Tlačivá pre rodičov

Ospravedlnenie neprítomnosti žiaka na vyučovaní Tlačivo slúži na ospravedlnenie neprítomnosti trvajúcej najviac tri po sebe nasledujúce vyučovacie dni.
Žiadosť o uvoľnenie žiaka z vyučovania V prípade, že rodič potrebuje uvoľniť svoje dieťa na viac ako tri po sebe nasledujúce vyučovacie dni, je potrebné podať žiadosť o uvoľnenie žiaka z vyučovania, ktorú schvaľuje riaditeľ školy. Túto žiadosť je potrebné doručiť do školy min. 2 dni pred požadovaným termínom uvoľnenia.
Tlačivá slúžia na zápis žiaka do ŠKD
Zápisný lístok stravníka
Zápisný lístok stravníka pre bežné stravovanie na školský rok 2012/2020
Žiadosť o oslobodenie od vyučovania telesnej a športovej výchovy Tlačivo slúži na podanie žiadosti o oslobodenie žiaka od vyučovanie telesnej a športovej výchovy zo zdravotných dôvodov. K žiadosti je potrebné priniesť aj odporučenie praktického lekára pre deti a dorast.
Žiadosť o prijatie žiaka
Tlačivo slúži na podanie žiadosti o prijatie žiaka do ZŠ už počas plnenia povinnej školskej dochádzky.
Napr. pri presťahovaní sa alebo zmeny školy z iného dôvodu.
Žiadosť - vzdelávanie mimo územia SR
Tlačivo slúži na podanie žiadosti o povolenie osobitného spôsobu plnenia povinnej školskej dochádzky mimo územia SR..

Zápisný lístok stravníka pre bežné stravovanie