Netradičné jablko

V VII. ročníku výtvarnej súťaže NETRADIČNÉ JABLKO 2015 organizovanej ZŠ BELIANKA, OZ Centrum Belanov a RZ pri ZŠ BELIANKA pod patronátom doc. akad. mal. Pavla Ruska sme boli znova úspešní. V kategórii kombinovaná technika získala krásne 2. miesto Lucia Šimková, žiačka IV.B pod vedením Mgr. Ondreja Vaníka. Do súťaže sa zapojilo 28 MŠ a ZŠ okresu Ružomberok, ktoré zaslali 320 prác. Za všetky práce patrí učiteľom aj žiakom veľká vďaka. Práce hodnotila porota v zložení: doc. akad. mal. Pavol Rusko, ArtD. PaedDr. akad. mal. Marta Bošelová, PhD. Mgr. Jurij Backov.