Gymnastická súťaž

Gymnastická súťaž Dňa 22.1.2016 sa 11 žiačok našej školy pod vedením pani učiteľky Zuzany Socháňovej zúčastnilo gymnastickej súťaže jednotlivcov pre oblasť Liptova pod názvom Memoriál Júliusa Ondečku.

Dievčatá vzorne reprezentovali školu. Paulínka Palčinská (5.A) sa umiestnila na 10. mieste z päťdesiatky dievčat v kategórii starších žiačok a Erika Kováčová (3.B) bola ôsma zo štyridsiatky mladších gymnastiek. Poradie a bodové hodnotenie v tejto súťaži je rozhodujúce pre zostavenie päťčlenných družstiev do gymnastického štvorboja, ktoré sa uskutoční na jar. Dievčatám už teraz držíme palce. Ďakujeme Občianskemu združeniu Červená ruža pri ZŠ Klačno za kvalitné nové dresy, v ktorých výkony našich dievčat ešte viac vyniknú.

Gymnasticka sutaz