Okresné kolo Geografickej olympiády 2018

Dňa 6.2.2018 sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola Geografickej olympiády. Za 5. ročník nás úspešne reprezentovali Jakub Mrva (5.F), Terezka Dítětová (5.A) a Lukáš Janíček (5.B). V kategórii 6.-7. ročník skončil na krásnom 2. mieste Timo Božek (6.F), na 3. mieste Paulínka Palčinská (7.A) a na 4. mieste Patrik Ondruš (7.A). V silnej konkurencii kategórie 8.-9. ročník boli tradične veľmi úspešní naši deviataci Braňo Nižnanský - 7. miesto, Dávid Cigaňák - 5. miesto a Imrich Mydliar, ktorý sa stal víťazom. Všetkým gratulujeme a ďakujem e za reprezentáciu školy. IMRICHOVI MYDLIAROVI budeme držať palce v krajskom kole.