SJL-OLYMPIONICI POZNAJÚ SVOJHO VÍŤAZA 2018

Je štvrtok ráno, 8.november, 8 hodín. Pred multimediálnou učebňou sa schádzame zainteresovaní: žiaci 8. a 9.ročníka – olympionici /silná 16tka zo SJL) a učiteľky – odborná porota. Je pred nami náročný deň, pociťujeme to všetci. Ale tešíme sa! Aj slniečko sa snaží presvedčiť nás, že to bude úspešný a príjemný deň. A bol!
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry je náročná postupová súťaž. V školskom kole sa jej zúčastnilo 14 žiačok a 4 žiaci. V prvej – písomnej časti sa pasovali s náročnými vedomostnými úlohami a na určenú tému tvorili text. V druhej časti sa stali rečníkmi. WAU! Tak toto sme si všetci užívali a prežili spolu úžasný estetický zážitok. Samozrejme nie všetkým sa všetko vydarilo podľa predstáv a očakávaní. Ale tak to už býva! Aj touto formou sme sa navzájom viac spoznávali.
Odchádzame s úsmevmi na tvárach, s pocitom dobre vykonanej práce a s radosťou z vydareného dňa. Môže byť niečo viac? ĎAKUJEME zúčastneným a prajeme im veľa elánu do ďalšieho vzdelávania. Všetci boli skvelí! Každý svojím spôsobom.
A tu sú víťazi:
1. miesto: Vanesa Pagáčová, 9.A
2. miesto: Valéria Mäsiarová, 9.B
3. miesto: Paulína Palčinská, 8.A
GRATULUJEME! Vaneska bude našu školu reprezentovať v okresnom kole 28.novembra 2018. Držíme jej palce! Veľmi, veľmi! :)
 

SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_1  SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_2  SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_3

   SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_4  SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_5  SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_6

SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_7  SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_8  SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_9

SJL_Olympionici_poznaju_svojho_vitaza_2018_10 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM