Okresné kolo TECHNICKÁ OLYMPIÁDA

Dňa 29.11.2018 sa uskutočnilo okresné kolo technickej olympiády. V kategórií A sa umiestnili Lívia Hrušková a Paulína Chochelová na 4. mieste a v kategórií B sa Daniel Šablatúra umiestnil na 9. mieste. Olympiáda sa skladala z teoretickej a praktickej časti. V praktickej časti žiaci vyrábali výrobky z dreva, ako napríklad „Klepkáč“, ktorý je na fotke. Tešíme sa na ďalšie reprezentovanie v technickej olympiáde, ale až o rok, keďže naši žiaci nepostúpili do krajského kola. Našim reprezentantom ďakujeme a držíme im palce v ďalších ročníkoch.

Okresne_kolo_TECHNICKA_OLYMPIADA_1  Okresne_kolo_TECHNICKA_OLYMPIADA_2  Okresne_kolo_TECHNICKA_OLYMPIADA_3

 Okresne_kolo_TECHNICKA_OLYMPIADA_4  Okresne_kolo_TECHNICKA_OLYMPIADA_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM