Výtvarná súťaž na 1.stupni : Vesmír očami detí

Výtvarná súťaž na 1.stupni : Vesmír očami detí Počas januára a februára 2019 na 1.stupni prebiehala výtvarná súťaž - organizovanú Slovenskou ústrednou hvezdárňou v Hurbanove v spolupráci s CVČ, v ktorej naši žiaci nakreslili ako si predstavujú nekonečný vesmír. Po dôslednom výbere sme do okresného poslali výtvarné práce žiakov z 1.B - Lucky Papúchovej a Lukáška Janeka, z 3.A - Laurinky Fliegovej a Lucky Kloptovej, z 3.B Filipka Baloga a Emky Gerbovej , zo 4.A Marianky Pavúkovej a Tamarky Tancíkovej a zo 4.B Anushky Machajdíkovej a Terezky Gomolovej. Všetkým blahoželáme a držíme palce, aby ich práce postúpili do celoslovenského kola.

Vytvarny_sutaz_na_1st_Vesmir_ocami_deti_1  Vytvarny_sutaz_na_1st_Vesmir_ocami_deti_2  Vytvarny_sutaz_na_1st_Vesmir_ocami_deti_3

Vytvarny_sutaz_na_1st_Vesmir_ocami_deti_4  Vytvarny_sutaz_na_1st_Vesmir_ocami_deti_5