Miniolympiáda detského čitateľa 2019

Dňa 25.3.2019 si žiaci opäť zmerali sily v súťaži Miniolympiáda detského čitateľa. Súťaže sa zúčastnilo 20 žiakov 3. a 4. ročníkov. Žiaci mali možnosť na základe čítania s porozumením preveriť si vedomosti z oblasti literatúry. Atmosféra bola príjemná, deti pracovali so zanietením. Tohoročná súťaž bola veľmi vyrovnaná, rozdiely boli minimálne. Na prvom mieste za 3. roč. sa umiestnila Laura Fliegová, druhá bola Lucka Kloptová a tretia Timea Cevárová. V 4. roč. sa na prvom mieste umiestnil Tomáš Gálik, druhé miesto sa ušlo Zuzane Chochelovej a na treťom mieste skončila Monika Možiešová . Výhercom blahoželáme!

Miniolympiada_detskeho_citatela_1  Miniolympiada_detskeho_citatela_2  Miniolympiada_detskeho_citatela_3

 Miniolympiada_detskeho_citatela_4  Miniolympiada_detskeho_citatela_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.
SÚHLASÍM