Ocenenia v súťaži "Kreatívne dokreslené"

Objavovať a rozvíjať svoje talenty sa oplatí. Presvedčili sa o tom naši žiaci, ktorí sa zapojili do okresnej výtvarnej súťaže "Kreatívne dokreslené". V tomto ročníku bolo ich úlohou kreatívne dotvoriť tvar - hviezdu. Odborná porota ocenila spomedzi 161 prác v II. kategórii (žiaci 1.-3. roč. ZŠ) krásnym 1. miestom Lukáša Janeka z 3.B a 2. miestom Miu Dudiakovú z 3.A. Za tvorivosť získali cenu aj Nela Krutáková (2.B ) Nazira Hamdanová (3.B ) a Samuel Omerovič (3.B ). Víťazom blahoželáme a prajeme veľa ďalších tvorivých úspechov.

Ocenenia_v_sutazi_kreativne_dokreslene_1  Ocenenia_v_sutazi_kreativne_dokreslene_2  Ocenenia_v_sutazi_kreativne_dokreslene_3

Ocenenia_v_sutazi_kreativne_dokreslene_4  Ocenenia_v_sutazi_kreativne_dokreslene_5  Ocenenia_v_sutazi_kreativne_dokreslene_6

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.