Zápis do 1. ročníka na školský rok 2019/2020

ROČNÍKA

Riaditeľstvo ZŠ Klačno oznamuje

rodičom, že zápis žiakov do 1. ročníka sa

uskutoční dňa 2. 4. 2019 (utorok) od 14:00 - 18:00 hod.

Bližšie informácie nájdete tu. Prihlášku s dotazníkom k zápisu na stiahnutie tu.

Ponúkame možnosť vyplniť prihlášku na našu školu aj online formou. Túto prihlášku nie je potrebné doniesť vo vytlačenej podobe.

Povinnosť prihlásiť dieťa do základnej školy majú zákonní zástupcovia dieťaťa, keď dieťa dovŕši do 31.8.2019 šesť rokov. Na zápise je potrebná účasť obidvoch rodičov. Ak nebude možné zabezpečiť prítomnosť druhého zákonného zástupcu, zapisujúci zákonný zástupca podpíše čestné prehlásenie o súhlase druhého zákonného zástupcu s výberom školy.

Zapis  Zapis

SÚHLASÍM