Vyučovanie po vianočných prázdninách

Vážení rodičia,

na základe usmernenia MŠVVaŠ SR bude od 11. januára 2021 naša škola pokračovať dištančným spôsobom výučby na 1. aj 2. stupni ZŠ podľa rozvrhu hodín. Školský klub detí bude k dispozícii pre žiakov 1. stupňa - len pre deti zákonných zástupcov z kritickej infraštruktúry a pre deti rodičov, ktorým povaha práce nedovoľuje pracovať z domu v období od 11.1. - 15.1.2021, v čase do 7,00 hod. – 16,00 hod.

Plánovaný nástup žiakov do školy v ďalších týždňoch je zobrazený v inkografike. Tento plán sa môže zmeniť v zmysle pokynov RÚZ a Ministerstva školstva.