Šarkaniáda

CVČ Elán zorganizovalo 11. septembra pekné podujatie na Kalvárii "Šarkaniádu." Aj tohto roku sa ho zúčastnili žiaci 2. A triedy v rámci dobrodružno-relaxačného krúžku. Počasie vyšlo a tak si všetci účastníci odniesli domov nielen účastnícky list, malý darček, a sladkosť, ale hlavne pekný zážitok.

Sarkaniada_1  Sarkaniada_2  Sarkaniada_3

Čítať Ďalej

BIELA PASTELKA

Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá aj vďaka vašej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. Cieľom zbierky je získanie finančných prostriedkov na podporu ľudí so zrakovým postihnutím. Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Aj naša škola sa zapojila do spomínanej zbierky. Vo vestibule školy bude umiestnená označená stacionárna pokladnička, do ktorej môžete prispieť. Hoci  hlavný zbierkový deň je 24.09.2021, zbierkovať do pokladničky budeme od zajtra – 21.09.2021. Výnos tejto pokladničky odošleme na účet zbierky.

Za akúkoľvek podporu ďakujeme.

Biela pastelka - SPŠE Hálova 16, Bratislava

ELÁN magazín

Prvé číslo ELÁN magazínu k dispozícii na stiahnutie TU.

Súkromná základná umelecká škola Dotyk

Súkromná základná umelecká škola Dotyk pozýva všetky deti na zápis nových žiakov. V školskom roku 2021/2022 Otvárame výtvarný, tanečný a hudobný odbor. Štúdium v našej škole je bezplatné. Ak chcete rozvíjať svoj talent naplno, budeme radi ak sa k nám pridáte. Tešíme sa na nové talenty.

Zápisný lístok stravníka

Zápisný lístok stravníka pre školský rok 2021/2022 je možné stiahnuť TU.

Oznam

Vážení rodičia,

v čase letných prázdnin má naša škola stránkové dni nasledovne:

6.7. – 8.7. od 08:00 do 12:00 hod.

23.8. – 31.08. od 08:00 do 12:00 hod.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať:

telefonicky:  0905 714 817, 044/4322702

Prajeme pekné prázdniny.

Stredné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja

Vážení rodičia, milí žiaci - odbor školstva a športu ŽSK si Vás dovoľuje informovať o spustení webovej stánky o stredných školách v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja www.mojastredna.sk. Na stránke je možné si stiahnuť brožúru stredných škôl 2021.

POMOC PRE ŽIAKOV A RODIČOV

Pomoc_pre_ziakov_a_rodicov