Škola v prírode - Tramptária 2017

Školu v prírode strávili v dňoch 15.-19.5.2017 žiaci 2.B, 3.A, 3.B a 4.A v krásnom prostredí Nitrianskeho Rudna v Tramptárii. Spolu s učiteľmi a animátormi si užili slnečné dni plné rôznorodých aktivít. Na začiatku pobytu sa rozdelili do kráľovských družín a vydali sa Vodníkovou cestou, náučným chodníkom, kde sa skrývali hádanky, hlavolamy a indície. So svojimi družinami sa zapájali do kráľovských remesiel, po večeroch ich zabával šašo Ďuro s atraktívnym programom. Očarila ich kráľovská korunovácia, rozosmiala hra Tipovačka. Svoje nadanie predviedli v Talentmánii, zatancovali si v rytmoch letnej hudby a týždeň ukončili rozlúčkovým divadelným večerom spojeným s autogramiádou. Navštívili ZOO Bojnice i hospodárske dvory v Máčove, kde ich čakala opekačka, jazda na koníkoch a množstvo hier. Družina "Žabiaci" (žiaci 3.A) nazbierala najviac tramptárov a stala sa víťazom celotýždňového snaženia, za čo si zaslúžila sladkú odmenu v podobe kráľovského darčekového koša. Odchádzali sme plní pozitívnych dojmov, úsmevných zážitkov, nových skúseností a mnohí i so slzičkami v očiach.

Skola_v_prirode_Tramptaria_2017_1  Skola_v_prirode_Tramptaria_2017_2  Skola_v_prirode_Tramptaria_2017_3

Škola v prírode vo Vysokých Tatrách

Deviataci strávili uplynulý týždeň v Tatranskej Lesnej (http://www.rajvprirode.sk/fotogaleria). Užili si tatranskú turistiku, zašportovali si a okúpali sa v aquaparku v Poprade. Priniesli si odtiaľ plno nových zážitkov, na ktoré budú dlho spomínať.

Skola v prirode vo Vysokych Tatrach 1   Skola v prirode vo Vysokych Tatrach 2   Skola v prirode vo Vysokych Tatrach 3

Čítať Ďalej

Škola v prírode spojená s plaveckým výcvikom

V termíne od 25. do 29. apríla sa 50 žiakov I. stupňa zúčastnilo Školy v prírode v Liptovskej Osade spojenej s plaveckým výcvikom žiakov štvrtých ročníkov. V krásnom prostredí sa naučili nielen plávať, ale i spoznávať náš kraj. Nechýbali, súťaže, diskotéka, vychádzky do prírody. O tom, že bolo výborne dokazoval fakt, že sa žiakom nechcelo ísť domov.

Skola v prirode 1st 2016 1   Skola v prirode 1st 2016 2  Skola v prirode 1st 2016 3

Škola v prírode - deviataci 2007

Naši deviataci každoročne chodia do školy v prírode, kde majú možnosť obdivovať prekrásne scenérie Vysokých Tatier...

Škola v prírode - deviataci 2006

Každý rok organizujeme pre deviatakov školu v prírode, ktorá im ponúka široké spektrum rôznych aktivít.

Škola v prírode - štvrtáci 2006

Každý rok organizujeme pre žiakov štvrtého ročníka školu v prírode v nádherných Vysokých Tatrách.

Škola v prírode 2015

Predposledný týždeň školského roka 2014/2015 sme so žiakmi deviateho ročníka strávili päť krásnych dní v škole v prírode v areáli Detský raj v Tatranskej Lesnej. Užili sme si výlety k Studenovodskému vodopádu, na Hrebienok, kúpanie v Aquaparku v Poprade, výstupy k Popradskému a Štrbskému plesu, ako i vychádzky do Tatranskej Lomnice. Okrem toho sa žiaci sami zapojili do športového programu. Večer sme si spestrili opekačkami, hrou Aktivity aj skvelou diskotékou. Chcem všetkým zúčastneným poďakovať za príjemne prežitý týždeň.

svp1  svp2  svp3

Škola v prírode - prvý stupeň 2015

Posledný aprílový týždeň sa  58 žiakov druhých a tretích ročníkov zúčastnilo ŠKOLY v PRÍRODE v BYSTREJ, v Nízkych Tatrách. Okrem  krásneho výhľadu na južnú stranu Chopku, výbornej stravy a pekného ubytovania v hoteli  Biela Medvedica,  žiaci počas štyroch dní absolvovali veľa pekných akcií. Turistickú vychádzku na Tále a do Osrblia, relaxačný pobyt vo wellness v hoteli  Bystrá,  prezreli si tajuplné zákutia  Bystrianskej  jaskyne. V rámci Indiánskeho dňa sa mali možnosť previesť na koňoch a pri indiánskom ohni si pochutili na  špekačkách. Naučili sa   Belgický tanec, ktorý tancovali  nielen pri ohni , ale aj  na večernej diskotéke.  Domov sa vrátili oddýchnutí  s priehrštím krásnych zážitkov.