Škola v prírode

Predposledný júnový týždeň sme strávili s našimi deviatakmi v prekrásnom prostredí na Hutách. Spoznávali sme zákutia Kvačianskej doliny, Mlyny - Oblazy a Veľké Borové. Voľné chvíľky nám spestril animátorský program, futbal či volejbal. Program bol bohatý a prechádzky dlhé :D A tak sme sa unavení na konci týždňa vybrali zrelaxovať do Tatralandie. Milí naši deviataci, ďakujeme Vám za krásny spoločný týždeň! (Z.A., M.D., P.T.)

Skola_v_prirode_1  Skola_v_prirode_2  Skola_v_prirode_3

 Skola_v_prirode_4  Skola_v_prirode_5  Skola_v_prirode_6

Skola_v_prirode_7  Skola_v_prirode_8  Skola_v_prirode_9

Skola_v_prirode_10  Skola_v_prirode_11  Skola_v_prirode_12

Skola_v_prirode_13  Skola_v_prirode_14  Skola_v_prirode_15

Skola_v_prirode_16 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.