Noc výskumníkov v Banskej Bystrici 2015

V piatok 25.09.2015 sa šikovní žiaci našej školy zúčastnili festivalu vedy a techniky s názvom Noc výskumníkov v Banskej Bystrici. Mohli si precvičiť svoju pozornosť, šikovnosť a logický úsudok pri rôznych zábavných úlohách, ktoré pre nich pripravili organizátori tohto zaujímavého podujatia. Aj tí zvedaví si prišli na svoje. Tento pekný výlet dostali vybraní žiaci ako dar od školy za to, že svoje nadanie a výnimočné schopnosti neustále zdokonaľujú. Chuť vedieť stále viac a ochota venovať nejedno svoje voľné popoludnie vzdelávaniu alebo inej zmysluplnej činnosti, svedčí o ich pevnej vôli a zodpovednosti. Tým, že sa zapájajú do rôznych súťaží, olympiád a dobrovoľných školských podujatí, robia radosť svojim rodičom, nám učiteľom a prispievajú k dobrému menu školy. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami! 

Noc vyskumnikov BB 1  Noc vyskumnikov BB 2  Noc vyskumnikov BB 3

 Noc vyskumnikov BB 4  Noc vyskumnikov BB 5  Noc vyskumnikov BB 6

Noc vyskumnikov BB 7  Noc vyskumnikov BB 8  Noc vyskumnikov BB 9

Noc vyskumnikov BB 10  Noc vyskumnikov BB 11  Noc vyskumnikov BB 12

Noc vyskumnikov BB 13  Noc vyskumnikov BB 14  Noc vyskumnikov BB 15

Noc vyskumnikov BB 16  Noc vyskumnikov BB 17  Noc vyskumnikov BB 18

Noc vyskumnikov BB 19

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.