Vlastivedno – poznávacia exkurzia do Žiliny

Dňa 6. novembra 2015 sa žiaci IV. A triedy vybrali na vlastivedno-poznávaciu exkurziu do Žiliny. Do nášho krajského mesta cestovali vlakom, a tak mali možnosť vidieť nielen miesto, kde sa rieka Orava vlieva do Váhu, ale aj hrad Strečno a pamätník Francúzskych vojakov. V Žiline si prezreli námestie A. Hlinku, Mariánske námestie, navštívili budovu mestského divadla a Katedrálu svätej Trojice. Z krásneho počasia a jesene sa tešili v parku politických väzňov. Odtiaľ prešli do nákupného centra Mirage, ktoré ich ohromilo svojou veľkosťou i žralokom vo veľkom akváriu.

exkurzia zilina 1  exkurzia zilina 2  exkurzia zilina 3

exkurzia zilina 4  exkurzia zilina 5  exkurzia zilina 6

exkurzia zilina 7  exkurzia zilina 8  exkurzia zilina 9

exkurzia zilina 10  exkurzia zilina 11  exkurzia zilina 12

exkurzia zilina 13

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.