Exkurzia v Korytnici

Deň 1. 6. bol pre žiakov 7. A triedy v znamení vody. Vybrali sme sa na exkurziu do plničky minerálnych vôd v Korytnici, kde sme sa dozvedeli veľa zaujímavostí počnúc výrobou plastových fliaš z granuliek cez plastové výlisky pripomínajúce skúmavku až po plnenie fliaš rôznymi druhmi minerálnych vôd, ktoré pramenia v Korytnici, alebo ich v plničke upravujú a ochucujú. Po návšteve plničky nasledovala prechádzka po areáli bývalých kúpeľov. Prečítali sme si, aké účinky na ľudské zdravie majú jednotlivé pramene: Jozef, Vojtech, Žofia, Antonín a z každého sme ochutnali, čo nám hrdlo ráčilo. Zvýšil aj čas na loptové hry v peknom prostredí v blízkosti zrekonštruovaných prístreškov pre pramene. A akoby vody nebolo dosť, cestou k autobusu nás sprevádzal poriadny lejak. Do Ružomberka sme sa vrátili v dobrej nálade, obohatení o nové vedomosti a nabalení fľašami minerálky, ktorými nás štedro obdarovali v plničke a tak sa celej triede postarali takmer na týždeň o zdravý pitný režim. Ďakujeme!

Exkurzia v Koritnici 1  Exkurzia v Korytnici 4  Exkurzia v Korytnici 6

  Exkurzia v Korytnici 7  Exkurzia v Korytnici 8  Exkurzia v Korytnici 9

  Exkurzia v Korytnici 10  Exkurzia v Korytnici 11  Exkurzia v Korytnici 12

  Exkurzia v Korytnici 13  Exkurzia v Korytnici 14  Exkurzia v Korytnici 15

  Exkurzia v Korytnici 16  Exkurzia v Korytnici 17  Exkurzia v Korytnici 18

  Exkurzia v Korytnici 19  Exkurzia v Korytnici 20   Exkurzia v Korytnici 2

  Exkurzia v Korytnici 3  Exkurzia v Korytnici 5

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.