Európska NOC VÝSKUMNÍKOV v Žiline

Žiaci 9.A a 9.B sa dňa 30.09.2016 zúčastnili podujatia, na ktorom mohli vidieť zaujímavosti z biológie, fyziky, chémie a techniky, ako aj najnovšie technológie používané v praxi. Mohli si tiež vyskúšať virtuálnu plavbu loďou, pilotovanie lietadla, hlásateľskú prácu v televíznom štúdiu, pozorovanie zaujímavých živočíchov pod mikroskopom, ovládanie robotov alebo si mohli odskúšať prácu záchranárov a podanie prvej pomoci. Všetci žiaci boli spokojní. Určite sa pôjdeme pozrieť na takúto akciu aj budúci školský rok.

Europska noc vyskumnikov v Ziline 1   Europska noc vyskumnikov v Ziline 2   Europska noc vyskumnikov v Ziline 3

Europska noc vyskumnikov v Ziline 4  Europska noc vyskumnikov v Ziline 5  Europska noc vyskumnikov v Ziline 6

Europska noc vyskumnikov v Ziline 7   Europska noc vyskumnikov v Ziline 8   Europska noc vyskumnikov v Ziline 9

Europska noc vyskumnikov v Ziline 10

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.