Zábavná fyzika v Martine

Nedávno naši šiestaci navštívili mesto Martin, kde v Gymnáziu Viliama Paulínyho – Tótha zažili super chvíle pri fyzikálnom experimentovaní. Precvičili si svoju šikovnosť, pozornosť, logický úsudok a overili si svoju schopnosť kriticky myslieť. Všetci sa výborne zabavili a pohrali s „kamarátkou fyzikou“. Ak to bude možné, určite si takéto zážitky ešte doprajeme.

Zabavna fyzika v Martine 1   Zabavna fyzika v Martine 2  Zabavna fyzika v Martine 3

Zabavna fyzika v Martine 4   Zabavna fyzika v Martine 5   Zabavna fyzika v Martine 6

Zabavna fyzika v Martine 7   Zabavna fyzika v Martine 8   Zabavna fyzika v Martine 9

Zabavna fyzika v Martine 10BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.