Dejepisná exkurzia do Osvienčimu

Slúchadlá na ušiach, plná sústredenosť na výklad. Ticho, sklonené hlavy. U niektorých sa zrkadlil v tvári odpor, u ďalších ľútosť, keď sme kráčali po jednom z najväčších cintorínov na svete, po Osvienčime v Poľsku. Exkurziu sme absolvovali s našimi deviatakmi 6.10.2017. Žiaci mohli naplno prežiť tábor smrti so všetkými hrôzami. Chvalabohu, len vo výklade. Osvienčim - vidieť, zamyslieť sa, ale nikdy nezažiť.

Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_1  Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_2  Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_3

Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_4  Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_5  Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_6

Dejepisna_exkurzia_do_Osviencimu_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.