8.A na univerzitnej pôde

Dňa 24. októbra sme si pripomenuli Medzinárodný deň školských knižníc. Pri tejto príležitosti žiaci 8.A navštívili Univerzitnú knižnicu Katolíckej univerzity v Ružomberku, ktorá bola otvorená v roku 2013. Stavba a priestory knižnice sú skutočným architektonickým skvostom. Projekt knižnice sa realizoval najmä vďaka bývalému rektorovi KU Prof. Tadeuszovi Zasepovi, PhD. Knižnica vlastní 310-tisíc kníh vo výbere a ďalších 470-tisíc v archíve. Vďaka pútavému výkladu Mgr. Anny Chlebničanovej sa žiaci dozvedeli množstvo informácií o práci a službách tejto výnimočnej ustanovizne v našom meste. Oplatí sa navštíviť.

8_A_na_univerzitnej_pode_1  8_A_na_univerzitnej_pode_2  8_A_na_univerzitnej_pode_3

 8_A_na_univerzitnej_pode_4  8_A_na_univerzitnej_pode_5  8_A_na_univerzitnej_pode_6

8_A_na_univerzitnej_pode_7  8_A_na_univerzitnej_pode_8  8_A_na_univerzitnej_pode_9

8_A_na_univerzitnej_pode_10  8_A_na_univerzitnej_pode_11  8_A_na_univerzitnej_pode_12

8_A_na_univerzitnej_pode_13  8_A_na_univerzitnej_pode_14  8_A_na_univerzitnej_pode_15

8_A_na_univerzitnej_pode_16  8_A_na_univerzitnej_pode_17 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.