Exkurzia na Podšíp

Zahmlené ráno nám neponúkalo veľmi jasné výhľady našej prírodovednej exkurzie na Podšíp v stredu 18.10.2017. Cesta vlakom do Stankovian bola krátka a každý odvážny cestovateľ doň nastupoval s vlastnoručne zakúpeným spiatočným lístkom. A potom sme šli pešo. Na ceste ku drevenicovej osade Podšíp sme stretli salamandru škvrnitú, teplotnú inverziu, jesienky obyčajné, plody pagaštana konského. Odmenou bola opekačka, schovávačka, stromy zafarbené jesennou paletou farieb a krásne výhľady. Čas utekal a na ceste späť nás čakala ochutnávka siričito-železnatých prameňov. A čo sa nám páčilo najviac? Spýtajte sa VI.A, keď nás stretnete v škole :).

Exkurza_na_Podsip_1  Exkurza_na_Podsip_2  Exkurza_na_Podsip_3

 Exkurza_na_Podsip_4  Exkurza_na_Podsip_5  Exkurza_na_Podsip_6

Exkurza_na_Podsip_7  Exkurza_na_Podsip_8  Exkurza_na_Podsip_9

Exkurza_na_Podsip_10  Exkurza_na_Podsip_11  Exkurza_na_Podsip_12

Exkurza_na_Podsip_13  Exkurza_na_Podsip_14  Exkurza_na_Podsip_15

Exkurza_na_Podsip_16  Exkurza_na_Podsip_17  Exkurza_na_Podsip_18

Exkurza_na_Podsip_19  Exkurza_na_Podsip_20  Exkurza_na_Podsip_21

Exkurza_na_Podsip_22 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.