Vzdelávací program „Kras a jaskyne Slovenska“

Dňa 27.11.2017 absolvovali žiaci 8.F triedy vzdelávací program „Kras a jaskyne Slovenska“ v Slovenskom múzeu ochrany prírody a jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši. Okrem množstva zaujímavostí o vzniku jaskýň a jaskynných útvarov žiaci videli aj interaktívnu expozíciu minerálov a hornín tvoriacich jaskynnú výzdobu. Dozvedeli sa veľa zaujímavostí aj o živých obyvateľoch jaskýň. Po úspešnom absolvovaní krátkeho testu a „poznávačky“ boli najšikovnejší žiaci odmenení.

Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_1  Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_2  Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_3

 Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_4  Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_5  Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_6

Vzdelavaci_program_Kras_a_jaskyne_Slovenska_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.