Exkurzia v zimnom Tajove

Žiaci siedmeho ročníka navštívili v malebnej dedinke pri Banskej Bystrici - v Tajove - rodný dom Jozefa Gregora Tajovského. Prezreli si expozíciu pripomínajúcu jeho život a literárnu tvorbu. Dozvedeli sa zaujímavosti o Tajovského manželke Hane Gregorovej a spoznali aj ďalšieho významného tajovského rodáka Jozefa Murgaša, ktorý je známy mnohými vynálezmi. Po dopoludní strávenom ponorením sa do histórie žiaci z Tajova odchádzali s vedomím, že usilovnou prácou a odvahou dokážu urobiť veľké veci.

Exkurzia_v_zimnom_Tajove_1  Exkurzia_v_zimnom_Tajove_2  Exkurzia_v_zimnom_Tajove_3

 Exkurzia_v_zimnom_Tajove_4  Exkurzia_v_zimnom_Tajove_5  Exkurzia_v_zimnom_Tajove_6

Exkurzia_v_zimnom_Tajove_7 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.