JE LEPŠIE RAZ VIDIEŤ AKO VIACKRÁT POČUŤ

Pod týmto heslom organizujeme chemickú exkurziu pre našich deviatakov. Tento školský rok sme ju stihli absolvovať už na začiatku októbra. V praxi sme si overili to, čo sme počuli na vyučovacích hodinách chémie, fyziky, ale aj informatiky a matematiky. Týmto ďakujeme spoločnosti ESOX, že nám umožnila lepšie spoznať svet plastov a ich využitie v každodennom živote.

 

Je lepsie_raz_vidiet_ako_viackrat_pocut_1  Je lepsie_raz_vidiet_ako_viackrat_pocut_2  Je lepsie_raz_vidiet_ako_viackrat_pocut_3

Je lepsie_raz_vidiet_ako_viackrat_pocut_4  Je lepsie_raz_vidiet_ako_viackrat_pocut_5 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.