Deviataci v Nitre

Správne sa rozhodnúť, vybrať si tú ,,pravú".....🙂 strednú školu - to je aktuálne mimoriadne dôležitá i zodpovedná úloha pre našich deviatakov. A tak sme im chceli pomôcť. V utorok, 5.novembra, sme v Nitre na Agrokomplexe navštívili celoštátnu prezentačnú výstavu stredného vzdelávania Mladý tvorca 2019. Žiaci dostali možnosť získať väčší prehľad o profilácii rôznych škôl s nasmerovaním na odbory a povolania žiadané na trhu práce, ale aj o záujmových činnostiach mladých. Mohli sa zapojiť do interaktívnych činností, workshopov, súťaží. Školy ponúkali motivačné odkazy, za všetky aspoň jeden: ,,V podnikaní musí byť vždy poctivosť, etický rozmer a malo by slúžiť verejnosti."(T. Baťa ml.) Kto dokázal zaktivizovať všetky zmysly, z výstavy odchádzal určite spokojný. Veríme, že sa to podarilo všetkým.🙂

Deviataci_v_Nitre_1  Deviataci_v_Nitre_2  Deviataci_v_Nitre_3

Deviataci_v_Nitre_4  Deviataci_v_Nitre_5  Deviataci_v_Nitre_6

Deviataci_v_Nitre_7  Deviataci_v_Nitre_8  Deviataci_v_Nitre_9

Deviataci_v_Nitre_10  Deviataci_v_Nitre_11  Deviataci_v_Nitre_12

Deviataci_v_Nitre_13  Deviataci_v_Nitre_14  Deviataci_v_Nitre_15

Deviataci_v_Nitre_16  Deviataci_v_Nitre_17  Deviataci_v_Nitre_18

Deviataci_v_Nitre_19  Deviataci_v_Nitre_20  Deviataci_v_Nitre_21

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.