Najkrajší vianočný stromček

Vianočný čas sa blíži a k Vianociam neodmysliteľne patrí stromček. V spolupráci s CVČ si žiaci 2.A triedy mali možnosť zasúťažiť vo výtvarnej súťaži o najkrajší Vianočný stromček. Fantázii a kreativite sa medze nekládli a bolo veľmi ťažké rozhodnúť, ktorý z nich bol naj. Víťazmi sa stali všetci, pretože každý žiak sa snažil a stromčeky boli naozaj krásne. Veď posúďte sami.

Najkrajsi_vianocny_stromcek_1  Najkrajsi_vianocny_stromcek_2  Najkrajsi_vianocny_stromcek_3

Najkrajsi_vianocny_stromcek_4  Najkrajsi_vianocny_stromcek_5  Najkrajsi_vianocny_stromcek_6

Najkrajsi_vianocny_stromcek_7  Najkrajsi_vianocny_stromcek_8 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.