Aktuálne...

Remeslo má zlaté dno

Žiaci 4.A navštívili Liptovské múzeum, kde sa zúčastnili zaujímavej prednášky o remeslách v minulosti - Remeslo má zlaté dno. Z následnej prezentácie sa dozvedeli zaujímavé informácie o živote a práci remeselníkov v minulosti. Nadobudnuté vedomosti použili pri vypracovaní testu o remeslách. Nasledovala praktická časť, kde si mali možnosť žiaci vyskúšať prácu s kožou a vyrobiť si nejaký predmet, ktorý si zobrali domov ako odmenu za usilovnosť.

Remeslo_ma_zlate_dno_1  Remeslo_ma_zlate_dno_2  Remeslo_ma_zlate_dno_3

Remeslo_ma_zlate_dno_4  Remeslo_ma_zlate_dno_5  Remeslo_ma_zlate_dno_6

Remeslo_ma_zlate_dno_7  Remeslo_ma_zlate_dno_8  Remeslo_ma_zlate_dno_9

Remeslo_ma_zlate_dno_10 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.