Besiedka ku Dňu matiek

16. mája si žiaci 3.A triedy pozvali maminky, staré mamy, ale i ďalších členov rodiny na besiedku z príležitosti Dňa matiek. Okrem občerstvenia, ktoré im deti samé pripravili, predviedli i pekný kultúrny program. Na záver ich naučili tancovať Belgický tanec v zrkadlovej telocvični. Po orechových košíčkoch a banánoch v čokoláde im to prišlo vhod. Všetci strávili príjemné popoludnie, ktoré by si chceli zopakovať aj nabudúce.

Besiedka_ku_Dnu_matiek_1  Besiedka_ku_Dnu_matiek_2  Besiedka_ku_Dnu_matiek_3

Besiedka_ku_Dnu_matiek_4  Besiedka_ku_Dnu_matiek_5  Besiedka_ku_Dnu_matiek_6

Besiedka_ku_Dnu_matiek_7  Besiedka_ku_Dnu_matiek_8  Besiedka_ku_Dnu_matiek_9

Besiedka_ku_Dnu_matiek_10  Besiedka_ku_Dnu_matiek_11  Besiedka_ku_Dnu_matiek_12

Besiedka_ku_Dnu_matiek_13 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.