Týždeň hlasného čítania 2014

V apríli sa žiaci 1. stupňa zapojili už do trinásteho ročníka Týždňa hlasného čítania. Myšlienkou tejto akcie bolo zblížiť svet dospelých so svetom detí prostredníctvom príbehov a rozprávok. Vstúpili sme na dobrodružnú cestu do Krajiny zázrakov a kúziel. Čáry-máry, abraka dabra....to boli naše kúzelné slová pri odhaľovaní tajomstiev na kúzelnej ceste. Počas siedmich dní sa žiaci stretli so siedmimi zázračnými predmetmi, ktoré, keď sme odkúzlili, teda odpovedali na otázku, na oplátku sa vykúzlili jedno alebo dve písmenká. Za sedem kúzelných úloh - otázok, získali žiaci desať písmen, ktoré keď poukladali do správneho poradia, získali odpoveď na otázku – Kto je najväčším kúzelníkom sveta? Za splnenie všetkých úloh získali Certifikát. 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.