O Slovanských kniežatách

Dňa 27.11.2015 sme sa zúčastnili vo veľkej telocvični na predstavení O Slovanských kniežatách. Celé predstavenie bolo popretkávané vtipnými situačnými scénkami, do ktorých boli zapojení žiaci. Herci im postupne priblížili našu históriu vzniku napr. Samovej ríše , kniežactiev či korunováciu v našej krajine. Bolo to vydarené predstavenie, čo dokazovali aj úsmevy žiakov na tvárach, keď odchádzali z predstavenia.

Slovanske kniezata 1  Slovanske kniezata 2  Slovanske kniezata 3

Slovanske kniezata 4  Slovanske kniezata 5  Slovanske kniezata 6

Slovanske kniezata 7  Slovanske kniezata 8

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.