ZŠ KLAČNO – DVADSAŤROČNÁ

Hovorí sa, že prvých dvadsať rokov v živote človeka je najkrajších. To isté platí aj o živote našej školy. Bol to čas plný práce, v ktorom sa dobudovala telocvičňa, školská jedáleň, odborné učebne či futbalové ihrisko pre žiakov. Stretli sa tu skvelí učitelia, ktorí odovzdávali svoje vedomosti a životné skúsenosti mnohým žiakom.

Pozvaní hostia, bývalí a súčasní učitelia sa stretli pri tejto príležitosti na slávnostnej akadémii 26. novembra 2015 v kine Kultúra. Pestrý program si pripravili žiaci. Vystúpeniam predchádzala videoprojekcia o histórii školy. Sprievodcom nám bol pán riaditeľ PaedDr. Mojmír Šrobár. Po jej skončení pokračovali oslavy slávnostnou recepciou v škole.

Plní nových očakávaní sa púšťame do ďalších rokov a prajeme si, aby boli aspoň tak úspešné ako predchádzajúce.

akademia 1  akademia 2  akademia 3

akademia 4  akademia 5  akademia 6