Autorské čítanie

Hovorí sa, že k dobrej knihe treba dobrých čitateľov. To, že dobrých čitateľov máme aj v našej škole, dokázali žiaci 7.A triedy, ktorí zažili netradičnú hodinu literatúry. Mali možnosť vypočuť si poviedku Posledné želanie z knihy Dračí řád - času navzdory priamo od autora Jána Gálika, ktorého doteraz poznali ako svojho učiteľa matematiky a telesnej výchovy. Dnes ho spoznali aj ako autora fantasy literatúry, ktorého tvorba získala viaceré ocenenia v oblasti fantasy. Po prečítaní poviedky žiaci s autorom živo diskutovali o jeho diele a literárnej tvorbe.

Autorske citanie 1  Autorske citanie 2  Autorske citanie 3

Autorske citanie 4  Autorske citanie 5  Autorske citanie 6