TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK

SOM VLK, SOM PODNIKATEĽ, SOM VÁŠ DOBRÝ PRIATEĽ

Tak takto nejako sa odprezentovala rozprávočka TRI PRASIATKA A VLK ÚŽERNÍK v Štátnom divadle v Košiciach na Malej scéne. Moderný VĹČIK, ktorý nahováral prasiatka, aby stavali iba s jeho firmou, hoc, chudobné prasiatka nevedeli, čo je to vlastne DLH. Veď v živote platí, že každý kto Vám ZADARMO niečo postaví, bude žiadať ešte vačšie ÚROKY! Našťastie, SLOVAČ vždy čítala deťom rozprávky, a tak vieme, že na LEP nesadáme. A to je na našich rozprávočkách to krásne. Učme naše deti toto tajomstvo ďalej.

Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_1  Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_2  Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_3

Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_4  Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_5  Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_6

Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_7  Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_8  Tri_prasiatka_a_vlk_uzernik_9

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
Tieto stránky používajú súbory cookie na analýzu návštevnosti stránok. Informácie o používaní našich stránok sú na tento účel zdieľané so spoločnosťou Google.